Soğuk Savaş Devam Ediyor: Nazlı Sabancı’nın Kız Kardeşi Hazal Uytun’un Laf Sokmalı Hikayeleri Gündem Oldu!

Cemiyet hayatının en gözde çiftlerinden olan Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı, sosyal medyada da oldukça göz önündeler. Özellikle Instagram’ı aktif kullanan Nazlı Sabancı her yaptığıyla gündem oluyor. Ancak bu kez onu gündeme getiren kendisi değil, küs olduğu bilinen kız kardeşinin paylaşımları oldu!

Nazlı Sabancı cemiyet hayatının en gözde isimlerinden biri.

Hacı Sabancı ile olan evliliğiyle de sürekli göz önünde olduğu bir gerçek.

Hatta kayınvalidesi Arzu Sabancı ile olan sıcak ilişkisi ile de sık sık konuşuluyor.

Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanan Nazlı Sabancı, paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

Ancak bu kez onu gündeme getiren kendi paylaşımı değil, kız kardeşi Hazal Uytun’un hikayelerinde yapmış olduğu “laf sokmalı” paylaşımlar.

Biliyorsunuz daha önce Nazlı Sabancı’nın kızının mevlüdünde annesi ve iki teyzesi yer alırken kız kardeşi yer almamıştı. Ardından da bu paylaşımlar gelmişti kendisinden.

Hazal Uytun yine durmadı ve okurken düşündüren hikayeler paylaştı.

“Kötü günler belki unutulur ama kimin el vermediğini her gün hatırlıyorum.” ve “Bir kişiyi yargılamak onun kim olduğunu göstermez. Senin kim olduğunu gösterir.” paylaşımlarını yapması Uytun’un, Nazlı Sabancı ve ailesi tarafından hiçbir ortama davet edilmediği söylentilerini güçlendirdi.

Bilindiği kadarıyla da iki kardeş birbirini her yerden engellemişti. Hatta söylentiye göre Nazlı Sabancı ve annesi, kardeşinden utandığı için onu hiçbir ortama sokmuyormuş.

Bakalım Sabancı ailesinden konu ile ilgili bir açıklama gelecek mi?

Takipteyiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x