Bu Altcoin Binance Pay’i Entegre Etti: Token Hareketlendi!

Pixels’in Ronin’e geçişi geçtiğimiz ay Blockchain faaliyetlerinde bir artışa yol açtı. Şimdi, Ronin’in cüzdanı Binance Pay desteği ekliyor. Bu haber altcoin fiyatında yukarı yönlü bir katalizör görevi gördü.

Ronin’in Binance Pay ile kritik ortaklığı, RON için katalizör oldu!

Ronin geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre, Ronin kripto cüzdan mobil uygulaması, kullanıcıların Binance borsa hesaplarından cüzdanlarına doğrudan para aktarmalarına olanak tanıyan bir Binance Pay entegrasyonu ekledi. Duyuruya göre yeni özellik aynı zamanda mobil kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları otomatik olarak Axie Infinity’den AXS ve SLP gibi Ronin ekosistem tokenlerine dönüştürebilecekleri anlamına geliyor. Geliştiricileri, Ronin’i bir Ethereum yan side-chain olarak kripto oyunları için inşa etti.

Bu arada, Binance borsası şu anda Ronin’in ana tokenı olan RON’u listelemiyor. Bu nedenle kullanıcıların bunu merkezi olmayan bir borsadan (DEX) satın alması gerekecek. Ancak Binance, bazı ülkelerdeki kullanıcılar için borsasında SLP ve AXS’yi listeliyor. Bu yazı sırasında Binance Pay entegrasyonu yalnızca Ronin mobil uygulaması için mevcuttu. ABD’de Chrome’daki Ronin cüzdan tarayıcı uzantısının hızlı bir testi, para yatırma seçenekleri olarak yalnızca Ramp veya Ronin’in Blockchain köprüsünü gösteriyor.

Gelişme Ronin’in yerel tokeni RON için bir katalizör oldu. Token, duyurunun ardından yükselişe geçti. RON, Cuma günü 1,11 dolar seviyelerinden 1,17 dolara kadar yükseldi. Daha sonra bir geri çekilme yaşasa da yükseliş hareketini korudu. RON, basın zamanında haftalık bazda %17,7 artış kaydetti.

Ronin, aktif kullanıcı sayısını üçe katladı

Ronin’in Binance Pay ile ortaklığı, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) kara para aklama suçlamalarını kabul edeceği ve borsadaki görevinden istifa edeceği haberlerinin ardından iki haftadan kısa bir süre sonra geldi. Dev borsa, yeni CEO’su Richard Teng’i çoktan duyurdu. Bu arada borsa kullanıcıları, yaşanan çalkantının ardından borsadan 1 milyar doların üzerinde fon çekti. Binance’in ABD’deki müşteriler için uzun süre kullanılamayacağını da belirtmek gerekiyor. Bu nedenle Ronin’in Binance Pay entegrasyonu öncelikle ABD dışındaki mobil kullanıcıların yararına geliyor.

Binance kullanıcıların fonlarını çektiğini görürken, Ronin faaliyetlerinde bir artış gördü. Ayrıca, Kasım ayı başlarında aktif kullanıcı sayısını üçe katladı. Kısa süre önce Ronin Blockchain’e geçiş yapan tarayıcı tabanlı bir MMORPG olan Pixels’e olan ilgi geçen ay arttı. CryptoSlam, DappRadar ve Ronin kurucu ortağı Jeffrey Zirlin’in (Jiho) verilerine göre, Pixels bot kullanıcılarla bazı zorluklarla karşılaşmış olsa da, oyun 1.300 işlemde toplam NFT arazi satışında yaklaşık 2 milyon dolar ve yüksek beş ila düşük altı rakamlı günlük benzersiz aktif cüzdanlar gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x