Binance 46. Launchpool Projesini Tanıttı! İşte Listelenme Tarihi

Ronin Network üzerine inşa edilen bir sosyal web3 çiftçilik oyunu olan Pixels, Binance Launchpool’da filizlenirken sanal toprağı işlemeye ve kripto ödülleri toplamaya hazır olun. Platformdaki 46. proje olan Pixels, oyuncuları BNB ve FDUSD tokenlarını stake etmeye ve oyunun yerel para birimi olan PIXEL tokenlarını ilk hasat edenler arasında olmaya davet ediyor. İşte detaylar…

Binance, Pixels’i listeliyor

9-18 Şubat 2024 tarihleri arasında kullanıcılar, Launchpool ödülleri için tahsis edilen 350 milyon PIXEL tokeninden pay kazanmak için BNB veya FDUSD’lerini ayırarak ayrı token havuzlarına katılabilirler. Bu, oyunun toplam token arzının önemli bir %7’sini temsil ediyor ve erken benimseyenler için cazip bir fırsat sunuyor. Kendi sanal çiftliğinizi oluşturduğunuz, karakterinizi kişiselleştirdiğiniz ve genişleyen, merkezi olmayan bir manzarada diğer oyuncularla bağlantılar kurduğunuz bir dünyaya dalın. Pixels, işbirliğine dayalı görevler, bol hasat ve takas edilebilir öğelerle dolup taşan hareketli bir pazar aracılığıyla canlı bir topluluğu teşvik eder. Launchpool detayları şu şekilde:

 • Token adı: Pixels (PIXEL)
 • Maksimum token arzı: 5,000,000,000 PIXEL
 • Launchpool Token Ödülleri: 350.000.000 PIXEL (maksimum token arzının %7’si)
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 771.041.667 PIXEL (maksimum token arzının %15,42’si)
 • Akıllı Sözleşme Detayları: Ethereum, Ronin
 • Staking Koşulları: KYC gerekli
 • Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Üst Sınır: BNB havuzunda 116.666,66 PIXEL – FDUSD havuzunda 29,166.66 PIXEL

20 Şubat’ta listeleme geliyor

Üstelik heyecan burada bitmiyor. 19 Şubat’ta, Launchpool’un sona ermesinden sadece bir gün sonra, PIXEL Binance borsasında büyük çıkışını yapacak. Alım satım, beş çift ile başlayacak: PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD ve PIXEL/TRY. Bu çiftlerle, oyuncuların PIXEL tokenlarını sorunsuz bir şekilde diğer varlıklara dönüştürmesine olanak tanır. Ayrıca Binance, Pixels’i ‘seed tag’ ile listeleyeceğini de belirtti.

Projenin özellikleri

Sonuç olarak ilgi çekici oynanışı, topluluk odaklı yaklaşımı ve değerli token faydası ile Pixels dikkat çekiyor. Zira Ronin Network’te gelişen bir ekosistem oluşturmaya hazırlanıyor. Özellikle Binance’in Pixels araştırma raporunda öne çıkan maddeler ise şu şekilde:

 • Pixels (PIXEL), Ronin Network tarafından desteklenen sosyal bir gündelik web3 oyunudur. Çiftçilik, keşif ve yaratım etrafında dönen büyüleyici bir açık dünya oyunu içerir.
 • PIXEL, Pixels ekosistemindeki yerel yardımcı program ve yönetişim tokenıdır. Oyun için para birimi olarak NFT minting’i sunar. Zira Pixels’in gelecekteki tüm NFT basımları PIXEL cinsinden olacaktır. Ayrıca Kullanıcılar VIP Savaş Biletlerini PIXEL ile satın alabilecekler.
 • Diğer yandan Kullanıcılar PIXEL kullanarak yeni bir sosyal-fi özelliğine (Loncalar) katılabilecekler.Üstelik Premium oyun içi özellikler PIXEL ile satılacak. Ayrıca yönetişim açısından PIXEL sonunda bir topluluk hazinesini yönetmek için kullanılacaktır.

Ekosistem, birlikte çalışan bazı ana sistemlerden oluşuyor. Öncelikle Oyna Kazan (P2E) ile Pixels web3 teşvik tasarımında yenilikler yapıyor. Ayrıca aşağıdaki maddeler dikkat çekiyor:

 • Çiftlik Arazisi NFT’leri: Pixels metaverse’inde oyuncuya ait ev ve çiftlik. Arazi Sahipleri, diğer arazi etkileşimlerinde bulunmayan, araziyle mülkiyet ilişkisiyle ilişkili benzersiz avantajlara sahiptir. Daha fazla ayrıntı burada.
 • Özelleştirme: Pixels Farming Arazisi NFT sahipleri, oyun içindeki ilerlemelerine göre çiftliklerini özelleştirebilirler.
 • Web 3 İtibar: Pixels içindeki kullanıcıları daha iyi anlamak için on chain verileri ve oyun içi verileri birleştiren yeni bir sistem.
 • Proje, 3 tur özel token satışından 4,8 milyon dolar topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x